Obserwatorzy

niedziela, 27 listopada 2016

Breloczki Minionki po długiej przerwie

Witajcie,
Sześciotygodniowa przerwa - takiej długiej to chyba jeszcze nigdy nie miałam. Dużo się u mnie dzieje. Zaraz do tego przejdę. Tymczasem minionkowe breloczki pokazuję.

A co u mnie?
Przede wszystkim jestem całkowicie oddana pracy. Mam dużo zajęć dodatkowych, nie tylko matematycznych. Z moimi dziewczynkami od decu spotykam się co tydzień praktycznie (miało być co dwa)  i cuda tworzymy. Niedługo pochwalę się ich pracami. Naprawdę wsiąkły w tą technikę. Za kilka tygodni i w naszej szkole odbędzie się kiermasz świąteczny i w tym roku moje dziewczynki będą miały stoisko z własnymi wytworami. Będzie super! Na naszym stoisku będą też prawdziwe cuda od Bożenki, która przesłała mi paczkę z samymi świątecznymi cudami. Dzięki! Dzięki! Dzięki! 

Wraz z koleżankami matematyczkami realizuję projekt mający na celu wzbudzenie w czwartoklasistach zamiłowania do matematyki. Niby prościzna, ale jednak tu coś trzeba zrobić, tam coś trzeba zrobić i czas leci! Ale aż miło popatrzeć, jak dzieciaki pracują twórczo matematycznie! W tym miesiącu pierwszy w życiu mieli do czynienia z Excelem i to na tablecie! Nie dość, że sam Excel jest dość trudny to jeszcze bez myszki na ekranie dotykowym! Ale widać było, że są to dzieci z pokolenia smartfonów - tablet wcale nie okazał im się straszny i dali radę!

A teraz najważniejsze - kupiłam własne M!
To znaczy jeszcze tak w 100% nie kupiłam, ale jak wszystko się ułoży to do końca roku się wprowadzę. Mieszkanie wybrane, trwa dopełnianie formalności.
Sporo było jeżdżenia, oglądania, ale gdy weszłam do TEGO to wiedziałam.Jest boskie! Udało mi się trafić na super panią Emilię z agencji nieruchomości, która zasypała mnie różnymi ofertami, jeździła ze mną oglądać i będzie trwała przy mnie do samego przekazania kluczy. Poleciła mi naprawdę świetnego doradcę finansowego. Z takimi ludźmi u boku to nawet szukanie mieszkania niestraszne.

Pozdrawiam Was serdecznie!
Obiecuję wpadać częściej. Szczególnie, że sporo mam do pokazania.12 komentarzy:

 1. Minionki urocze :)
  Fajnie, że tyle dobrego się u Ciebie dzieje :) Czekam na fotki z urządzania chatki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chatce nie ma za bardzo co urządzać. Cała jest umeblowana - tylko się wprowadzać :)

   Usuń
 2. Aniu cieszę się, że u Ciebie tak ostatnio dynamicznie się dzieje. Mieszkania gratuluję, bo sama to przerabiałam. A i breloczki świetne. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. się dzieje! Przesyłam buziaki i czekam nawięcej prac, choć minionki cudowne!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Minionki cudowne. Cieszę się że udało Ci się kupić mieszkanie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Minionki urocze :)
  super, że dzieje się u Ciebie tyle pozytywnych rzeczy! Oby tak dalej, gratuluję mieszkanka i życzę dalszego powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniale Aniu :) Gratulacje! Życzę Ci miłych twórczo spędzonych chwil we własnym mieszkanku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję Aniu, wszystko się fajnie układa to najważniejsze, a minionek rozrabiaka rewelacyjny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo się i Ciebie dzieje i bardzo pozytywnie, oby tak dalej :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zazdroszczę Aniu. Szczęścia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Od wczoraj robię podchody, żeby po długiej nieobecności zostawić słowo ale widać moje ścieżki tak mocno zarostu, że nijak przedostać się nie mogłam. Minionki są urocze, gratuluję zakupu własnego M! Pamiętam jakie temu towarzyszy uczucie, cudowny stan. Serdeczności zostawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie wszystkim za komentarze. Dają mi one chęć do dalszego tworzenia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...