Obserwatorzy

wtorek, 14 lutego 2012

Kolejne róże i wymianka z sercem na dłoni

Nareszcie przyszedł dzień, kiedy mogę pochwalić się prezentami wysłanymi i otrzymanymi w ramach wymianki Walentynkowej zorganizowane przez Majalenę. Ale zanim przejdę do tej części posta chciałabym pokazać kolczyki decu - kolejne różane. Są bardzo podobne do tych przygotowanych na moje Candy, ale są znacznie mniejsze i maja trochę inny obrazek.
Oto one:A teraz prezenty wymiankowe. Zacznę o cudowności, które dostałam od Eli107. Przysłała mi ona prawdziwe cudowności.


Ja natomiast posłałam Eli paczkę pełna m.in. kolczyków (w tym te prezentowane poniżej).


Bardzo serdecznie pragnę podziękować Majalenie za zorganizowanie wymianki oraz Eli za cudowny prezent. 
Dzięki serdecznie!!!!!!!! 


A na koniec informacja dla uczestników czarno-białej wymianki. 
Bardzo serdecznie dziękuję Wam za nadesłane zdjęcia. Pragnę jednak przypomnieć, że w regulaminie wymianki prosiłam Was o nadsyłanie jednego zdjęcia przedstawiającego prezent. Wasze zdjęcia będą potem brały udział w plebiscycie na najładniejszy wymiankowy prezent, więc nie chcę aby na mnie spoczywała odpowiedzialność wybierania, które zdjęcie jest lepsze. Nie chcę też sama robić kolaży, aby potem nie zostać posądzoną, że nie zrobiłam tego wystarczająco dobrze i przez to Wasz prezent nie był wystarczająco wysoko oceniony. Jeżeli ktoś z osób, które już przysłały mi zdjęcia, chciałby je wymienić, to proszę bardzo, ale nie jest to konieczne. Zrobiłam z tych zdjęć kolaże.

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

9 komentarzy:

Dziękuję serdecznie wszystkim za komentarze. Dają mi one chęć do dalszego tworzenia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...