Obserwatorzy

sobota, 21 lipca 2012

Czy ktoś chce się ze mną bawić?

Przyznaję się bez bicia, że pomysł na zabawę spapugowałam od Modrak. Ale tak podoba mi się Biżutkowe TDZ i nowopowstałe Dekupażowe TDZ, że nie mogłam się powstrzymać. Postanowiłam powołać
Szydełkowe Towarzystwo Dobrej Zabawy 


Zasady są następujące:

 1. Do zabawy zapraszam 4 osoby, które jako pierwsze zadeklarują swój udział w komentarzu pod tym postem 
 2. Każda z osób co miesiąc będzie narzucać całej grupie temat pracy, którą będziemy wykonywać. Opis musi być szczegółowy i powinien zawierać takie informację jak: przedmiot, który będzie wykonywany, kolory, materiał (kordronek, wełna itp.), wymiary, dodatkowe elementy i inne. 
 3. Prace prezentowane będą 25.  dnia każdego miesiąca. 
Pierwszy temat wymyślę ja. 

I jak Wam się podoba mój pomysł? Jest ktoś chętny? Czekam :-) 

11 komentarzy:

 1. Hej :) Pomysł bardzo mi się podoba i jeżeli nie dyskwalifikuje mnie to, że jestem u Ciebie pierwszy raz to bardzo chętnie się dołączę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak czułam, że mogłam się pospieszyć z chwaleniem tym prezentem. Posta schowałam. :) Pokaże się 1.08 : )
  Mam nadzieję, że mój dotrze na czas...
  Tak myślę i się zastanawiam nad tą zabawą u Ciebie, ale boję się, że nie podołam terminom :(

  OdpowiedzUsuń
 3. ja bym się z miłą chęcią zapisała, pod warunkiem, że ktoś mnie nauczy szydełkowania, bo w chwili obecnej potrafię zrobić tylko szydełkową bransoletkę, co może na dłuższą met być trochę monotonne... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu, sam pomysł mi się podoba i życzę dobrej zabawy. Boję się, że nie sprostam wyzwaniu, pozostanę przy kibicowaniu i podziwianiu Waszych dzieł. Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 5. no to Aniu, ja jestem chętna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł, strasznie mi się takie zabawy podobają. Niestety nie umiem szydełkować :) jak mnie nauczycie to też się przyłączę :P Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No zabawa fajna, jakby tak dobe wydluzyc o jakies 4-5 godzin to i ja bym sie skusila na nowe wyzwania a tak to troche ciezko z 2 malych urwiskow u boku. Moze innym razem "0)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja chętnie popatrzę na Wasze dzieła, bo sama cienias jestem w tej materii, ale Kasię bardzo zachęcam, wszak mistrzem szydełka już dawno jest!- pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. to ja jeśli jeszcze mogę się dopiszę:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wymyślenie kółka czegoś, w czym żadna z nas nie jest dobra i dopiero się tego uczy, byłoby dopiero wyzwaniem :P tylko co to mogłoby być za kółko :)?
  Widzę Aniu, że Szydełkowe TDZ się powiększa :) koleżanka obiecała mi kiedyś, że nauczy mnie szydełkować kolczyki, muszę się chyba wybrać na taką lekcję :)
  Pozdrawiam i również dziękuje za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zabawa fajna, ale ja z szydełkowania to tak na dostateczny z plusem. Na przykład zabawki żadnej w życiu nie popełniłam, bo nie lubię strasznie samych półsłupków - nudzą mnie. Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie wszystkim za komentarze. Dają mi one chęć do dalszego tworzenia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...