Obserwatorzy

wtorek, 19 kwietnia 2016

Chwalipięctwo

Dziś będę się chwalić.

Na początek wymianka z Bożką. Bożenka napisała do mnie któregoś pięknego dnia i zaproponowała wymiankę żyrafkowo-kocią. Ode mnie poleciała żyrafka, a ja dostałam koci chustecznik.




A oto chustecznik od Bożenki.


 Oprócz tego chwalę się prezentem, który dostałam z okazji zabawy "Podaj dalej" od Ani.
Przyleciała do mnie dziergana na drutach poszewka na podusię i karteczka. niestety nie zdążyłam kupić jeszcze poduszki, aby ją ubrać w tą poszewkę, ale kupię niedługo. Dlatego zdjęcie przedstawia samą poszewkę bez wypełnienia. Ale nawet bez wypełnienia jest przepiękna.


Dostałam też karteczkę świąteczną od Eluni. Prześliczna!


Dostałam również karteczkę od Anetki, ale mam ją w Koszalinie i nie mam jak zrobić fotki.

Dziękuję Wam dziewczyne serdecznie za prezenty. Jestem zachwycona. 
Dziękuję też Bożence za wymiankę. Chustecznik jest śliczny i co najważniejsze tylko mój! 
 Wiecie jak to jest - szewc zawsze bez butów chodzi :-)

Wczoraj pierwszy raz wybrałam się na kilki. Niestety dość szybko obtarły mnie buty. Ale półtora kilometra przeszłam. Jak na pierwszy raz to jestem z siebie dumna. Dziś próbuję znowu. Tym razem w grupie i w starych butach.

Pozdrawiam gorąco!


sobota, 16 kwietnia 2016

Słoneczniki


Witam Was gorąco w sobotę.
Chwalę się dziś niedawno poczynionym chustecznikiem w słoneczniki. Tak mnie wzięło na słonecznikowy motyw.


Po raz pierwszy w życiu bejcowałam boki chustecznika. Musze przyznać, że nawet podoba mi się taki efekt.




Jak Wam się podoba?

Już niedługo wrzucę trochę szydła. Podziergałam ostatnio troszkę :-)

Szczęśliwa jestem jakoś ostatnimi dniami. Nie mam żadnego konkretnego powodu. Po prostu wstaję rano i mam powera do działania. To pewnie przez cieplutkie dni i słoneczko...
Aż się człowiekowi chce działać.

Pozdrawiam Was gorąco i życzę udanego weekendu :-)


czwartek, 14 kwietnia 2016

Lawędziak

Witam po długiej przerwie.
Znowu wpadłam w szał szkoleń i niestety rękodzieło poszło w odstawkę.
Dziś chwalę lawendowym czajniczkiem z przecierkami. 



I tyle!
Czasu na rękodzieło chwilowo brak. Ale mam nadzieję, że następny weekend już będzie cały dla mnie - bez pracy. A wtedy zamknę się w mojej kuchni i będę tworzyć i tworzyć!

Tymczasem  pochwalę się, że w minioną środę odbyły się w mojej szkole pierwsze warsztaty decoupage z dziewczynkami z klasy 4. Było super! Kolczyki robiłyśmy.

Powiem Wam, że aż się człowiekowi serducho śmieje, gdy dzieciaki są tak chętne! W najbliższym czasie planuję robienie zakładek i serduszek. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie :-)



Pozdrawiam Was gorąco.


sobota, 2 kwietnia 2016

Ośmiorniczka w fioletach

Dziś prezentuję kolejną ośmiorniczkę. Tym razem w fioletowościach.



Jak Wam się podoba?
Nie mam niestety nic więcej do napisania. Nic ciekawego się nie dzieje :-)

Pozdrawiam Was gorąco i cieszę się, że do mnie zaglądacie.


czwartek, 31 marca 2016

Lawendowe serduszka

Pierwsze w tym roku lawendowe serca prezentuję.
Kocham motyw lawendy!
Serduszka z przecierkami. Jak zawsze. 







 


Jak Wam się podobają? Proszę o komentarze.

Pozdrawiam Was gorąco.


niedziela, 27 marca 2016

Wesołych Świat!


Dziś składam Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.





piątek, 25 marca 2016

Króliczki

Przygotowałam króliczki.
Bardzo rzadko robię świąteczne rzeczy, ale na te króliczki mnie jakoś wzięło.
Jak Wam się podobają?



Dawno mnie nie było.  A to wszystko przez to, że uczę się programowania. Tak to prawda.
Próbowałam tego na studiach ale nie szło mi dobrze. W tym roku dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Scratch. I się wciągnęłam. Przeszłam właśnie tygodniowy kurs i nie moge się od tego oderwać.

Ale nie porzucam rękodzieła.

Niedawno wzięłam udział w wymiance zakładkowej Misiowym Zakątku. Prezent przygotowałam la Justyny.

Natomiast ja otrzymałam prezent od Jadwigi Kluczyńskiej. 



Bardzo dziękuję organizatorce za wymiankę.

Ostatnia rzecz, którą chcę się pochwalić, to fakt, iż szerzę pasję do rękodzieła wśród młodego pokolenia.
W poniedziałek, pierwszego dnia wiosny w mojej szkole był dzień warsztatowy. Przeprowadziłam warsztaty decu z uczennicami klas czwartych. Dziewczynki wciągnęły się w tą technikę tak bardzo, że poprosiły Dyrekcję o regularne warsztaty. Pani Dyrektor się zgodziła i po przerwie świątecznej ruszamy. Jestem z tego powodu niesamowicie szczęśliwa.

To tyle.
Pozdrawiam Was gorąco!



sobota, 12 marca 2016

Królikowe zakładeczki

Witam,
Przedstawiam Wam dziś króliczkowe zakładki, przygotowane na zamówienie.
Zdjęcia robione na szybko, tuż przed wrzuceniem ich do koperty.




Co myślicie? 

Pozdrawiam Was gorąco ;-)


poniedziałek, 7 marca 2016

Gwiazdorska skrzyneczka

Dziś na szybko chciałabym pochwalić się skrzyneczką  z Marylin  Monroe. Skrzyneczka w szarościach, z przecierkami na bokach.





Czekam na Wasze opinie.
U mnie nic nowego. Powoli dzień za dniem leci. Pracowicie i twórczo spędzam czas.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.


piątek, 4 marca 2016

Różany chustecznik

Poczyniłam pierwszy chustecznik otwierany "od góry" czyli jak tradycyjna skrzyneczka.
Oczywiście w roli głównej wystąpiła bejca i moja ulubiona różana serwetka.





Jak Wam się podoba?

Mam wstępne dobre wieści. Może nie powinnam o tym pisać, dopóki nie będę pewna na 100%, ale nie mogę się oprzeć. Otóż odważyłam się wreszcie zapytać Panią Dyrektor, jakie ma plany wobec mnie. Odpowiedziała, że ogólnie nie ma zastrzeżeń do mojej pracy i najprawdopodobniej przedłuży mi umową na przyszły rok szkolny. Możecie sobie wyobrazić moją radość. Chodziłam w skowronkach przez cały dzień.
Strasznie bym chciała zostać. To jest naprawdę super szkoła. Kadra nauczycielska jest jak wielka rodzina, dzieci mam kochane, do tego okolica przepiękna i moje małe mieszkanko. Po prostu żyć nie umierać!

Ostateczna decyzja Dyrekcji będzie pewnie późno w maju lub w czerwcu, ale wierzę, że nie zmieni zdania.

Pozdrawiam gorąco!

wtorek, 1 marca 2016

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...